ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - ზუსტ და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა ფაკულტეტი - ბაკალავრი - 2012-02-15 - 2016-07-14
ეკონომიკის საერთაშორისო სკოლა - თსუ - ეკონომიკა - მაგისტრი - 2017-01-09 - 2019-07-26
გადაწყვეტილებათა მოდელირება MS EXCEL-ში-INFO0277 (  2023/2024; )
გადაწყვეტილებათა მოდელირება MS EXCEL-ში-INFO3212 (  2022/2023; 2023/2024; )
გადაწყვეტილებათა მოდელირება MS EXCEL-ში-INFO3212E (  2021/2022; 2022/2023; )
გადაწყვეტილებათა მოდელირება MS Excel-ში-INFO5277 (  2024/2025; )
გადაწყვეტილებათა მოდელირება MS Excel-ში-INFO5277
ქეთევან კახიძე - მოწვეული ლექტორი- უძღვება MS EXCEL-ში გადაწყვეტილებათა მოდელირების კურსს. მას მიღებული აქვს ეკონომიკის მაგისტრის ხარისხი ეკონომიკის საერთაშორისო სკოლა თსუ-დან (ISET) და ბაკალავრიის ხარისხი მათემატიკაში ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტდან. მან წარმატებით გაიარა კურსი - Graduate Teaching Fellows Teaching Principles and Practices for Economic Course CERGE-EI-ის უნივერსიტეტში . ამჟამად დასაქმებულია სახელმწიფო აუდიტის სამსახურიში სახელმწიფო ბიუჯეტისა და სტრატეგიული ანალიზის დეპარტამენტში ბიუჯეტის უფროსი ანალიტიკოსის პოზიციაზე.

Ivane Javakhishvili Tbilisi State University - Faculty of Exact and Natural Science - Bachelor - 2012-02-15 - 2016-07-14
International School of Economics at Tbilisi State University - Economics - Master - 2017-01-09 - 2019-07-26
Decision Modeling in MS Excel-INFO0277 (  2023/2024; )
Decision Modeling in MS Excel-INFO3212 (  2022/2023; 2023/2024; )
Decision Modeling in MS Excel-INFO3212E (  2021/2022; 2022/2023; )
Decision Modeling in MS Excel-INFO5277 (  2024/2025; )
Decision Modeling in MS Excel-INFO5277
Ketevan Kakhidze - invited lecturer - teaches a course of Decision Modeling in MS EXCEL. She has a master's degree in economics at International School of Economics at TSU (ISET) and Bachelor's Degree in Mathematics at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University. She successfully passed the course -Graduate Teaching Fellows Teaching Principles and Practices for Economic Course at CERGE-EI. Currently, she is employed by the State Audit Office in the Department of State Budget and Strategic Analysis as a Senior Budget Analyst.