წარმატების მიღწევის ფსიქოტექნოლოგიები
ფსიქოლოგიური მომსახურებისა და ანალიტიკური ცენტრ „კონტაქტის“ ორგანიზებით გაიმართა ტრენინგი „წარმატების მიღწევის ფსიქოტექნოლოგიები“.
ტრენინგის მიზანი:
ტრენინგზე თეორიული და პრაქტიკული სავარჯიშოებით ნაჩვენები იქნება ღირებულებებათა და მოლოდინთა სისტემის, რწმენების, მიზნებისა და თვითშეფასების გავლენის მნიშვნელობა მიზნის მიღწევასა და წარმატებულობის განცდაზე.
ტრენინგის შედეგი:
ტრენინგის შემდეგ მსმენელი ისწავლის სასურველი ადამიანების მოზიდვა წარმატების მიღწევისთვის, სასურველი თვისებების გამომუშავება და ტრანსფორმირება. სასურველი საჩუქრების, ბონუსების მიღება, გამარჯვება კონკურსებში, ვაკანსიების დაკავება, წარმატება სამსახურსა თუ პირად ცხოვრებაში.
ტრენინგს გაუძღვა ნოდარ სარჯველაძე-
ფსიქოლოგიურ მეცნიერებათა დოქტორი, პროფესორი, საქართველოს ფილოსოფიური აკადემიის აკადემიკოსი, ივ. ჯავახიშვილის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მოწვეული პროფესორი, საქართველოს უნივერსიტეტის ლექტორი.

Psychotechnologies for Achieving Success
Organized by the Psychological Services and Analytics Center "Kontakt," a training titled "Psychotechnologies for Achieving Success" was held.
Training Goal:
Through theoretical and practical exercises, the training demonstrated the importance of values and expectations systems, beliefs, goals, and self-esteem on goal achievement and the experience of success.
Training Outcome:
After the training, participants will learn how to attract desirable people for achieving success, develop and transform desired qualities, receive desired gifts and bonuses, win competitions, secure job vacancies, and achieve success both at work and in personal life.
The training was conducted by Nodar Sarjveladze – Doctor of Psychological Sciences, Professor, Academician of the Georgian Philosophical Academy, Visiting Professor at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, and Lecturer at Georgian University.