სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ახალი პროექტი აჭარის რეგიონში
საქართველოს უნივერსიტეტის, კერძოდ, სოციალურ მეცნიერებათა სკოლისა და სამართლის სკოლის მასშტაბური პროექტი დაიწყო!
ჩვენი მიზანია პროექტის ფარგლებში მოვიცვათ მთელი საქართველო! ვეწვიოთ სხვადასხვა რეგიონების საჯარო სკოლებს, ჩავატაროთ ოლიმპიადები საჯარო ლექციები, დავასაჩუქროთ გამარჯვებულები და ავამაღლოთ ყველა ახალგაზრდის სოციალური შეგნება და ინტელექტი!
ჩვენი პირველი გასვლა განხორციელდა აჭარაში! "სამოქალაქო განათლებისა" და "დემოკრატიზაციის" საჯარო ლექციებმა და ოლიმპიადამ მოიცვა ბათუმის, ქობულეთის და ჩაქვის საჯარო სკოლები!

New project of the School of Social Sciences in the Adjara region
A large-scale project has been launched by Georgian University, specifically by the School of Social Sciences and the School of Law!
Our goal is to cover the entire country through this project! We plan to visit public schools across various regions, organize Olympiads and public lectures, reward the winners, and raise the social awareness and intellect of all young people!
Our first trip took place in Adjara! Public lectures and Olympiads on "Civic Education" and "Democratization" reached public schools in Batumi, Kobuleti, and Chakvi!