UG Startup Factory და საქართველოს უნივერსიტეტის ბიზნეს სკოლა სპეციალურად საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის აცხადებს პროგრამას “ინოვაციური ზაფხული”.
პროგრამის მიზანი სხვადასხვა უნარ-ჩვევების განვითარების გზით ინოვატორი, თანამედროვედ და თავისუფლად მოაზროვნე ახალგაზრდების ჩამოყალიბებაა.
ტრენინგის განმავლობაში გექნება შანსი:
განავითარო უნარ-ჩვევები;
გაიცნო საინტერესო ადამიანები;
მოისმინო საუბრები მენეჯმენტის, მეწარმეობისა და ინოვაციების მიმართულებით და მიიღო მნიშვნელოვანი რჩევები.
ინოვაციური ზაფხულის განმავლობაში გექნებათ საშუალება დაეუფლოთ ლიდერობას, გუნდურ მუშაობას, ეფექტური პრეზენტაციის უნარებს, პროექტის მართვას, ღია აზროვნებას და განავითაროთ თქვენი სტარტაპი 0-დან პროგრამის ფარგლებში შეძენილ მეგობრებთან ერთად.
შემოგვიერთდით და გაატარეთ ინოვაციური ზაფხული ქართველ და უცხოელ სპეციალისტებთან ერთად, რომლებიც იზრუნებენ თქვენს პირად განვითარებაზე.
სატრენინგო საათების გარდა მონაწილეები კვირის განმავლობაში შეძლებენ სხვადასხვა საინტერესო სპიკერების მოსმენას არაფორმალურ გარემოში (ბუნებაში, ორიგინალურ ნაგებობაში და სხვა ლოკაციებზე.)
მონაწილეებს წინ ელოდებათ ბევრი მხიარულება და საინტერესო დავალებები, რომელთა შესრულებითაც შეეცდებიან მცირედით მაინც შეცვალონ მათ გარშემო არსებული გარემო.
პროგრამა შექმნილია სპეციალურად საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის, თუმცა მასში მონაწილეობის მიღება შეუძლია სხვა ნებისმიერ მსურველსაც.

UG Startup Factory and Business school of University of Georgia announces the program "Innovative Summer" for students of the University of Georgia.
The aim of the program is to create innovator, modern and freestyle young people through the development of different skills.
During the training you will have the chance:
Develop skills;
Meet interesting people;
Conversations will be discussed in the direction of management, entrepreneurship and innovation and received important advice.
During innovative summer you will be able to gain leadership, team work, effective presentation skills, project management, open mindedness and develop your startup with the friends acquired within the program.
Join us and spend an innovative summer together with Georgian and foreign specialists who will take care of your personal development.
Besides training hours, participants will be able to hear different interesting speakers during the week in informal environment (nature, original construction and other locations).
Participants will be waiting for a lot of fun and interesting assignments that will try to change the environment around them in a small way.
The program is designed specifically for students of the University of Georgia, but any other applicant can participate in it.