პრაქტიკული ვორქშოფი - როგორ დავწეროთ სასკოლო პროექტი
საქართველოს უნივერსიტეტის მიერ ინიცირებული "მასწავლებლის გავლენის ჯილდოს" ფარგლებში, 29 მაისს,  გთავაზობთ პრაქტიკულ ვორქშოფს - როგორ დავწეროთ სასკოლო პროექტი. ვორქშოფს გაუძღვება დიანა ანფიმიადი - თანამედროვე ქართული ლიტერატურის ერთ-ერთი გამორჩეული ავტორი, პოეტი, მწერალი, მთარგმნელი, ენათმეცნიერი და მასწავლებელი. მონაწილეები გაეცნობიან სასკოლო პროექტის შექმნის პროცესს - იდეიდან  განხორციელებამდე:
• როგორ ვიპოვოთ ჩვენი სასკოლო გარემოსთვის ყველაზე შესაფერისი და ზუსტი, საჭირო იდეა,
• როგორ დავგეგმოთ პროექტი ისე, რომ მის განხორციელებაში მონაწილეობა მიიღოს ყველა მოსწავლემ,
• როგორ გავხადოთ ჩვენი იდეა ყველაზე უფრო ინტერაქტიული და ინკლუზიური,
• როგორ გავხადოთ პროექტის წერის პროცესი სასიამოვნო და რა პრაქტიკული ნაბიჯები უნდა გადაიდგას საინტერესო პროექტის დასაგეგმად.
დაინტერესებული პირებმა, ვორქშოფში მონაწილეობის მისაღებად, რეგისტრაცია უნდა გაიარონ მითითებულ ბმულზე.
ვორქშოფი ჩატარდება ონლაინ ფორმატით, Zoom-ში. ვორქშოფის ბმულს, დარეგისტრირებული მონაწილეები მიიღებენ ელექტრონულ ფოსტაზე.

As part of the “Teacher Impact Award” initiated by the University of Georgia, on May 29 we offer a practical workshop - “How to Write a School Project.” The workshop will be led by Diana Anphimiadi - one of the most distinguished contemporary Georgian authors, a poet, writer, translator, linguist, and teacher.
Participants will be introduced to the process of creating a school project - from idea to implementation:
Those interested in participating in the workshop should register via the provided link.
The workshop will be held online via Zoom. Registered participants will receive the workshop link via email.