Industry Talks - ვორქშოფი თემაზე, სტრატეგიული და მარკეტინგული კომუნიკაციები კულისებს მიღმა
11 ივნისს, საქართველოს უნივერსიტეტი Industry Talks ფარგლებში, სალომე ფოცხვერიას უმასპინძლებს. (მარკეტინგული საკონსულტაციო სააგენტო "Maverik" საერთაშორისო პროექტების მენეჯერი, საქართველოს უნივერსიტეტის სტრატეგიული კომუნიკაციების პროგრამის კურსდამთავრებული.)
Ჟურნალისტიკის და სტრატეგიული კომუნიკაციების პროგრამების სტუდენტებისთვის ჩატარდება ვორქშოფი თემაზე: "სტრატეგიული და მარკეტინგული კომუნიკაციები კულისებს მიღმა"
საქართველოს უნივერსიტეტის, სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის, Industry Talks ფორმატი გულისხმობს დარგის წამყვანი პროფესიონალების მხრიდან სტუდენტებისთვის საკუთარი გამოცდილებისა და დარგში არსებული გამოწვევებისა და არსებული ტენდენციების შესახებ ინფორმაციის გაზიარებას.

A workshop titled - Strategic and Marketing Communications Behind the Scenes
On June 11, the University of Georgia will host Salome Potskhveria as part of the Industry Talks series. Salome is the, International Projects Manager at the marketing consultancy agency Maverik and a graduate of the University of Georgia’s Strategic Communications Program.
A workshop titled “Strategic and Marketing Communications Behind the Scenes” will be held for students of the Journalism and Strategic Communications programs.
The Industry Talks format, organized by the School of Social Sciences at the University of Georgia, provides students with the opportunity to learn from leading industry professionals, gain insights into their career experiences, and explore current challenges and trends within the field.