სამართლის სკოლის სრული დაფინანსება საერთაშორისო სავაჭრო პალატის მედიაციის კონკურსისთვის
11 სექტემბერს, სამართლის სკოლა პარიზის საერთაშორისო სავაჭრო პალატის მედიაციის კონკურსისთვის საქართველოს უნივერსიტეტის გუნდის დასაკომპლექტებლად შესარჩევ კონკურს გამართავს.
საქართველოს უნივერსიტეტი შერჩეულ კანდიდატებს პარიზში მგზავრობის, ცხოვრების და ტრენინგის ხარჯებს სრულად დაუფინანსებს. შესარჩევ კონკურსში მონაწილეობის უფლება აქვთ სამართლის სკოლის მოქმედ სტუდენტებს, რომლებიც კარგად ფლობენ ინგლისურ ენას.
შეგახსენებთ, რომ 5 სექტემბერს, საქართველოს უნივერსიტეტის სამართლის სკოლამ გაიარა საერთაშორისო სავაჭრო პალატის მიერ ორგანიზებული საერთაშორისო მე-15 კომერციული მედიაციის (ICC International Commercial Mediation 15th Competition, Paris) შესარჩევი ეტაპი და მოხვდა  მსოფლიოს საუკეთესო მონაწილე გუნდებს შორის.

On 11th of September, the University of Georgia will held an interview for recruiting the team of UGLS at ICC International Commercial Mediation Competition, Paris.
The University of Georgia will fund the costs of journey in Paris, accommodation and trainings for UGLS team members. The eligible candidates must be fluent in English.
It’s noteworthy to mention that on 5th of September, School of Law of the University of Georgia successfully passed Qualification Stage with the best law teams of ICC International Commercial Mediation Competition, Paris.