ონლაინ ვებინარი - არქიტექტურის პროგრამაზე ჩასაბარებელი პორტფოლიოს მომზადება
საქართველოს უნივერსიტეტი, დამამთავრებელი კლასების მოსწავლეებს, გიწვევთ ონლაინ ვებინარზე “არქიტექტურის პროგრამაზე ჩასაბარებელი პორტფოლიოს მომზადება”.
ვებინარს ჩაატარებს საქართველოს უნივერსიტეტის ხელოვნებისა და ჰუმანიტარული მეცნიერებების სკოლის არქიტექტურის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი - ნინო ლაღიძე.
დამსწრე მოსწავლეებს საშუალება ექნებათ პრაქტიკული რჩევები მიიღონ, საგამოცდო პორტფოლიოს მომზადების პროცესზე და დეტალურად გაიარონ ის შესაძლო მოთხოვნები, რაც უშუალოდ ჩაბარების პროცესს ახლავს.
გთხოვთ, ონლაინ ვებინარზე დასასწრებად გამოიყენოთ მითითებული ბმული: https://meet.google.com/dzr-aqcc-eqs

The University of Georgia invites senior school students to an online webinar titled “Preparing a Portfolio for Admission to the Architecture Program.”
The webinar will be conducted by the Head of the Architecture Department at the School of Arts and Humanities of the University of Georgia — Nino Laghidze.
Attending students will have the opportunity to receive practical advice on preparing their admission portfolio and to go through in detail the possible requirements associated with the application process.