საჯარო ლექცია თემაზე: „ჩინეთის ექსპერტი 2017“
18 ოქტომბერს, საქართველოს უნივერსიტეტის ხელოვნების და ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა სკოლის ორგანიზებით, საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებს შესაძლებლობა ეძლევათ დაესწრონ პრეზენტაციას, რომელსაც წარადგენს ქართულ-ჩინური მედია პლატფორმა - "სინომედია • Sinomedia".
"ქართულ-ჩინური მედია პლატფორმა - "სინომედია • Sinomedia" ატარებს უპრეცედენტო ქართულენოვან ონლაინ კონკურსს - “ჩინეთის ექსპერტი 2017”.
თქვენ გაქვთ შესაძლებლობა მიიღოთ მონაწილეობა, გახდეთ ჩინეთის ექსპერტი და გაემგზავროთ ჩინეთში!
კონკურსი ტარდება ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკის მხარდაჭერით და ეძღვნება საქართველო-ჩინეთის დიპლომატიური ურთიერთობების 25 წლისთავს,
მონაწილეებს ასევე ელით საჩუქრები.
ონლაინ ტესტირება ტარდება ჩინეთის შესახებ ქართულ ენაზე!!!
60კითხვა, თავისი 4 სავარაუდო პასუხით.
კონკურსში მონაწილეობა შეუძლიათ 18-დან 60 წლამდე პირებს მთელი საქართველოს მასშტაბით.
დარეგისტრირდით აქ ➡ http://bit.ly/2x8FHtb
ისინი ვინც უკვე იცნობენ ან უბრალოდ დაინტერესებულნი არიან ჩინეთითა და მისი მრავალსაუკუნოვანი კულტურით, მათ საუკეთესო შანსი ეძლევათ კონკურსის გამარჯვების შემთვევაში სრული დაფინანსებით გაემგზავრონ ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკაში. ასევე კონკურსის სხვა მონაწილეებს უამრავი სასიამოვნო სიურპრიზი ელით.
18 ოქტომბერს, საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებს აქვთ შესაძლებლობა დაესწრონ საჯარო ლექციას და მიიღონ დეტალური ინფომრაცია კონკურსთან დაკავშირებით.

Public Lecture on “China Expert 2017”
On 18th of October, the University of Georgia will host a presentation on “China Expert” presented by the Georgian-Chinese Media Platform – „Sinomedia", organized by the School of Arts and Humanities of the University of Georgia. Students have an opportunity to attend the presentation and receive information about the competition.
Georgian-Chinese Media Platform – „Sinomedia" conducts an unprecedented online competition "China Expert 2017" in the Georgian language.
Join in and become an expert of China and travel to China!
The competition is held with the support of the People's Republic of China and dedicated to the 25th anniversary of Georgian-Chinese diplomatic relations.
The participants will receive gifts!
Online testing will be conducted about China in the Georgian Language.
60 questions with 4 closed answers.
People of age from 18 to 60 can participate in the competition from Georgia.
Register here ➡ http://bit.ly/2x8FHtb
Those who are already familiar or are just interested in China and with its long-standing culture, have a great chance to participate in the competition and in case of winning, they will travel to People's Republic of China with full funding. Other contestants also get a lot of pleasant surprises.