გერმანიის თავდაცვის მინისტრის მრჩეველი დოქტორის კარლ-ჰაინც კამპის ვიზიტი საქართველოს უნივერსიტეტში
საერთაშორისო კონფერენციისმედეგი სახელმწიფო - მედეგი საზოგადოება: რა ვისწავლეთ?“ ფარგლებში საქართველოს უნივერსიტეტს სტუმრობდა გერმანიის თავდაცვის მინისტრის მრჩეველი დოქტორი კარლ-ჰაინც კამპი
დოქტორმა კამპმა ჩაატარა საჯარო ლექცია საერთაშორისო ურთიერთობების და პოლიტიკის მეცნიერებების დეპარტამენტის სტუდენტებისთვის, სადაც განხილული იყო უსაფრთხოების თემები, მათ შორის, ნატო, საქართველო, ევროკავშირი
დოქტორი კარლ-ჰაინც კამპი არის სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის საერთაშორისო ურთიერთობების და პოლიტიკის მეცნიერებების პროგრამების მრჩეველთა საბჭოს (ბორდის) წევრი.

Advisor of German Ministry of Defence Karl-Heinz Kamp has visited the University of Georgia
In the frames of third annual international conference "Resilient State - Resilient Society: Lessons Learned?" advisor of German Ministry of Defence Karl-Heinz Kamp has visited the University of Georgia.
Dr. Kamp gave a public lecture to the students of the Department of International Relations and Political Science, where security topics were discussed, including NATO, Georgia, and the European Union.
Dr. Karl-Heinz Kamp is a member of the Advisory Board of the School of Social Sciences' International Relations and Political Science Programs.