საქართველოს უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის დირექტორმა - ანა ხურციძემ, 2024 წლის 17-19 აპრილს, მონაწილეობა მიიღო ევროპის იურიდიული ფაკულტეტების ასოციაციის (ELFA) ყოველწლიურ გენერალურ ასამბლეასა და კონფერენციაზე, რომელიც შოტლანდიაში, ედინბურგის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლაში გაიმართა.
წლევანდელი კონფერენციის მთავარი თემა იყო ,,გლობალური იურიდიული განათლების მომავალი“.  კონფერენცია და ასამბლეა ყოველწლიურად ევროპის სხვადასხვა ქალაქში იმართება და მასში ასოციაციის წევრი უნივერსიტეტების სამართლის სკოლების წარმომადგენლები იღებენ მონაწილეობას.

Ana Khurtsidze, on April 17-19, 2024, participated in the annual general assembly and conference of the European Law Faculties Association
Director of the Law School of the University of Georgia - Ana Khurtsidze, on April 17-19, 2024, participated in the annual general assembly and conference of the European Law Faculties Association (ELFA), which was held in Scotland, at the Edinburgh University Law School.
The main theme of this year's conference was "The Future of Global Legal Education". The conference and assembly is held annually in different European cities and representatives of the law schools of member universities of the association take part in it.