ბულინგთან ბრძოლა და მისი პრევენციის გზები საჯარო სივრცეში
31 იანვარს  საქართველოს უნივერსიტეტის გორის რეგიონულ ოფისში იწყება პროექტი "ბულინგთან ბრძოლა და მისი პრევენციის გზები საჯარო სივრცეში“.
პროექტი საქართველოს უნივერსიტეტთან არსებული ადამიანის უფლებების კვლევითი ცენტრის - HRRC- Human Rights Research Centre მიერ გამოცხადებული საგრანტო კონკურსის ფარგლებში ხორციელდება, რომლის გამარჯვებულიც საქართველოს უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის სტუდენტი ქეთევან ხორავა გახდა.
5 თებერვალს, საქართველოს უნივერსიტეტის უკვე თელავის რეგიონულ ოფისში მოვდივართ პროექტით "ბულინგთან ბრძოლა და მისი პრევენციის გზები საჯარო სივრცეში“.

On January 31, the Gori Regional Office of the University of Georgia begins the project "The fight against bubble and its prevention in public space".
The project is implemented within the framework of the grant competition announced by Human Rights Research Center - Human Rights Research Center at the University of Georgia, the winner of which is the student of the University School of Law, Ketevan Khorava.
On February 5, the University of Tel Aviv will visit the Telavi regional office of the project "The fight against bubble and its prevention in public space".