საქართველოს უნივერსიტეტისა და Georgian-Norwegian Collaborative in Public Health საერთაშორისო პროგრამის ფარგლებში ა.წ. 5-6 მაისს საქართველოს უნივერსიტეტში ჩატარდება ეთიკის სამაგისტრო კურსი/Ethics Course in Public Health.
კურსს გაუძღვება ტრომსოს უნივერსიტეტის პროფესორი აგე ვიფსტადი /Åge Wifstad/
კურსის ჩატარების ადგილია - საქართველოს უნივერსიტეტი, I კორპუსი. 302 აუდიტორია.
დრო: 10:00-16:00
სწავლებას დაესწრებიან კონკურსის საფუძველზე შერჩეული საქართველოს უნივერსიტეტის ჯანმრთელობის მეცნიერებათა და საზოგადოებრივი სკოლის მედიცინის ინგლისურენოვანი საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენდები, ჯანდაცვის ადმინისტრირების, საზოგადოებრივი ჯანმრთელობა და ჯანდაცვის პოლიტიკის მაგისტრანტები და საზოგადოებრივი ჯანდაცვის დოქტორანტები.

Ethics Course in Public Health will be held on May 5-6, 2018
In the framework of the University of Georgia and Georgian-Norwegian Collaborative in Public Health Program, Ethics Course in Public Health will be held on May 5-6, 2018.
The course will be led by Professor Åge Wifstad, The Arctic University of Norway - University of Tromsø.
Place: University of Georgia, I building, room 302.
Time: 10:00-16:00
The course will be attended by the students of the School of Health Sciences and Public Health students of the University of Georgia from English-taught Program of Medicine, Master’s program in Public Health and Health Care Policy and Healthcare Administration, as well as students of the Doctoral Program in Public Health.