სტუდენტთა III კონფერენცია თემაზე „ჯანდაცვა+“
2018 წლის 18 ივნისს საქართველოს უნივერსიტეტის ჯანმრთელობისმეცნიერებათა და საზოგადოებრივი ჯანდაცვის სკოლა და სტუდენტთა სამეცნიერო საბჭო ატარებსსტუდენტთა III კონფერენციას თემაზე ჯანდაცვა+“.
კონფერენციის სამუშაო სესიები:
1. მედიცინის აქტუალური საკითხები
2. სტომატოლოგიის აქტუალური საკითხები
3. ფარმაციის აქტუალური საკითხები
4. საზოგადოებრივი ჯანდაცვის აქტუალური საკითხები
5. საექთნო საქმის აქტუალური საკითხები
6. ფიზიკური მედიცინისა და რეაბილიტაციის აქტუალური საკითხები
7. ჯანდაცვისა და ფარმაციისადმინისტრირების აქტუალური საკითხები
კონფერენციის მასალები სამეცნიერო სტატიების, ლიტერატურის მიმოხილვებისა და აბსტრაქტების სახით გამოქვეყნდება ჯანმრთელობისმეცნიერებათა და საზოგადოებრივი ჯანდაცვის სკოლის ჟურნალის: „Caucasus Journal of Health Sciences and Public Health“ მე-2ნომერში და მე-3დამატებაში.
სტუდენტთა ნაშრომებს შეაფასებენ კონფერენციაზე მოწვეული ექსპერტები. კონფერენციის დასასრულს მონაწილეებს გადაეცემათ სამახსოვრო სერტიფიკატები.

III Student Conference on “Healthcare +”
On June 18, 2018, the School of Health Sciences and Public Health of the University of Georgia and Student’s Scientific Board conducts the III Student Conference on “Healthcare +”.
Sessions of the Conference:
1. Actual issues of medicine.
2. Actual issues of dentistry.
3. Actual issues of pharmacy.
4. Actual public health issues.
5. Actual issues of nursing care.
6. Actual issues of physical medicine and rehabilitation.
7. Actual issues of health care and pharmacy administration.
Conference materials will be published in the 2nd issue, 3rd supplement of the journal of the School of Health Sciences and Public Health „Caucasus Journal of Health Sciences and Public Health“ in the form of scientific articles, literature reviews and abstracts.
Students’ works will be evaluated by experts invited at the conference. At the end of the conference participants will be awarded memorable certificates.