კიბერუსაფრთხოების საერთაშორისო ფესტივალი 2021
საქართველოს უნივერსიტეტისა და ()იპ "ინტერნეტის განვითარების ინიციატივით" ორგანიზებით 4-5 ივნისს, რიგით მეხუთე,  საქართველოში ყველაზე მასშტაბური ღონისძიება - კიბერუსაფრთხოების საერთაშორისო ფესტივალი IFCS2021 კახეთში, სასტუმრო სავანეთში გაიმართება.
მსოფლიოში არსებული ეპიდსიტუაციის გათვალისწინებით, საქართველოში ყველაზე მასშტაბური კიბერუსაფრთოხების ღონისძიება წელსაც გაიმართება ჰიბრიდულად და დაინტერსებულ პირებს საშუალება ექნებათ ღონისძიებას თვალყური ადევნონ ლაივ რეჟიმში.
IFCS2021-ის ფარგლებში, განხილული იქნება შემდეგი საკითხები: კიბერუსაფრთხოების გლობალური გამოწვევები და საქართველო; კიბერუსაფრთხოების პოლიტიკა და სტრატეგია; კიბერსივრცის სამართლებრივი ჩარჩო, კიბერდანაშაული; კიბერუსაფრთხოება და ბიზნესი.

International Festival of Cyber Security 2021
On 4-5 of June, the University of Georgia will host the fifth International Cyber ​​Security Festival, (IFCS 2021) in cooperation with the Internet Development Initiative. The venue will be held at hotel Savaneti, Kakheti, Georgia.
In the scope of IFCS 2021, following issues were discussed: Cybersecurity - Global Challenges and Georgia; Cybersecurity - Politics and Strategy; Cybercrime and law; Cybersecurity and Business.
The sponsors of the festival are: GREENNET, Cambium Networks, GT Group, ICANN, Syntax - ManageEngine.