ხორხე დომინგეს პერესის ლექციები სტომატოლოგიის დეპარტამენტის სტუდენტებისა და პროგრამაში ჩართული პერსონალისთვის
7-9 აპრილს, საქართველოს უნივერსიტეტის ჯანმრთელობის მეცნიერებების სკოლას სპეციალური ვიზიტით ეწვია ბალეარის კუნძულების უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების ოფისის ხელმძღვანელი, ასისტენტ-პროფესორი ენდოდონტიის მიმართულებით, ხორხე დომინგეს პერესი.
ვიზიტის ფარგლებში, სტუმარი დაესწრო სტომატოლოგიის დეპარტამენტის პროგრამის განვითარების საბჭოს შეხვედრას და ჩაატარა ლექციები სტომატოლოგიის დეპარტამენტის სტუდენტებისა და პროგრამაში ჩართული პერსონალისთვის.

Lectures by Jorge Dominguez Pérez for students of the Department of Dentistry and staff involved in the program
On April 7-9, Jorge Dominguez Pérez, Head of the International Relations Office of the University of the Balearic Islands and Assistant Professor of Endodontics paid a special visit to the School of Health Sciences of the University of Georgia.
As part of the visit, he attended the meeting of the Program Development Council of the Department of Dentistry as an invited member. He also gave lectures to the students of the Department of Dentistry and the staff involved in the program.