საქართველოს უნივერსიტეტში 2017 წლის ლიტერატურის კვირეული, კონკურსი - „ფოლიო"- ს მონაწილეების დაჯილდოების ცერემონიალით დასრულდა. კონკურსის გამარჯვებული გახდა საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტი - გვანცა გვასალია, რომელსაც გადაეცა ლიტერატურული პრიზი „ფოლიო“ და 500 ლარი. ასევე, დაჯილდოვდნენ მეორე და მესამე ადგილის მფლობელები ელისო სუხიტაშვილი (ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი) და თამარ გაბედავა (ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი).
14 კონკურსანტს, უნივერსიტეტის განსაკუთრებული სიმპათიის სერტიფიკატი და სპეციალური საჩუქრები გადაეცა. კონკურსის თითოეულმა მონაწილემ მიიღო სერტიფიკატი მონაწილეობისათვის.

The University of Georgia Hosted the Award Ceremony of the Literary Competition – “Folio”
On 28th of April, the University of Georgia hosted the award ceremony of the literary competition - “Folio” held within the Week of Literature” 2017.
This year’s winner of the competition is aUG student – Gvantsa Gvasalia, who has been awarded with “Folio” and received the check for GEL 500. 2nd and 3rd finalists – Eliso Suxitashvili (Tbilisi State University) and Tamar Gabedava (Ilia State University) have also been rewarded.
14 contestants received gifts and certificates of special sympathy from the University. All participants received certificates of participation.