ქართული, გერმანული და საერთაშორისო სისხლის სამართლის ინსტიტუტის ფარგლებში მიმდინარეობდა ორდღიანი ვორქშოფი
2017 წლის 25-26 სექტემბერს ქართული, გერმანული და საერთაშორისო სისხლის სამართლის ინსტიტუტის ფარგლებში მიმდინარეობდა ორდღიანი ვორქშოფი თემაზე “ევროპული სისხლის სამართლის საფუძვლები”, რომელსაც უძღვებოდა ინსტიტუტის ხელმძღვანელი, პროფესორი - ბაჩანა ჯიშკარიანი.
აღნიშნულ პროექტში მონაწილეობდა 25 სტუდენტი: საქართველოს, ილიას სახელმწიფო, შავი ზღვის საერთაშორისო, თავისუფალი, ქართულ ამერიკული და საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტებიდან. მონაწილეები მიიღებენ სერტიფიკატებს.

The Institute of Georgian, German and International Criminal Law held a two day workshop
The Institute of Georgian, German and International Criminal Law held a two day workshop on “Foundations of European Criminal Law” on 25-26 September, which was led by the head of the institute – Professor Bachana Jishkariani.
25 students participated in this project, including students from University of Georgia, Ilia State University, International Black Sea University, Free University of Tbilisi, Georgian American University and Georgian Technical University. The participants will be awarded certificates.