13 მაისს, საქართველოს უნივერსიტეტში, სენტგალენის უნივერსიტეტის (შვეიცარია)
საერთაშორისო ბიზნეს სამართლის სამაგისტრო პროგრამის კურსდამთავრებულთა ასოციაციამ და საქართველოს უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის საერთაშორისო ბიზნეს სამართლის
სამაგისტრო პროგრამამ წარმართეს მრგვალი მაგიდა, ქართული და საერთაშორისო ბიზნეს სამართლის შესახებ.
ძირითად თემებს წარმოადგენდა: ქართული კონკურენციის სამართლის ჰარმონიზაცია ევროკავშირის სამართალთან, არბიტრაჟი, ინტელექტუალური საკუთრების სამართლის გავრცელება და მასთან დაკავშირებული პრობლემები, ზოგადი ბიზნეს კლიმატი საქართველოში.
„კურსდამთავრებულთა ასოციაციის“ ყოველწლიური შეხვედრა გაიმართა თბილისში, 2017 წლის 11-14 მაისის ფარგლებში. შეკრებას დაესწრო ასოციაციის 35 წევრი, მათ შორის მოქმედი იურისტები, მენეჯერები, მოსამართლეები მაღალი რანგის სახელმწიფო მოხელეები სხვადასხვა ქვეყნიდან.სენტ გალენის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ბიზნეს სამართლის სამაგისტრო პროგრამის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ ვებ-გვერდს:

The Alumni Association of the Executive Master of Business Law Program of the University St. Gallen (Switzerland) and the University of Georgia Law School (the International Business Law Program) presented a Roundtable focusing on topics concerning Georgian and international business law.
The main topics were: Harmonization of Georgian Competition Law to the respective EU legislation, Arbitration , The expansion of IP law and its problems , General business climate in Georgia.
The annual meeting of the Executive M.B.L.-HSG Alumni Association took place in Tbilisi from 11 to 14 May 2017. Approximately 35 members attended this gathering, including lawyers, managers, judges, high civil servants from several countries.