გასაუბრება გაცვლით პროგრამაში მონაწილეთა შესარჩევად
საქართველოს უნივერსიტეტისა და ნორვეგიის ჩრდილოეთ არქტიკის/ტრომსოს უნივერსიტეტის  ერთობლივი პროექტის ფარგლებში გამოცხადებულია  მოკლევადიანი და გრძელვადიანი მობილობა საზოგადოებრივი ჯანმრთელობის სამაგისტრო პროგრამაზე (MPH) 2018-2019 წლის შემოდგომის სემესტრისთვის.
გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობისთვის შეირჩევიან საქართველოს უნივესიტეტის "საზოგადოებრივი ჯანმრთელობისა და ჯანდაცვის პოლიტიკის" და "ჯანდაცვის ადმინისტრირების" მაგისტრანტები.
იმ სტუდენტების საყურადღებოდ, რომლებმაც დედლაინის შესაბამისად გამოაგზავნეს აპლიკაცია, გაცნობებთ, რომ გასაუბრება და დამოუკიდებელი წერა საზოგადოებრივი/გლობალური ჯანმრთელობის თემებზე ჩატარდება ა.წ. 2 აპრილს, 18:30 სთ-ზე, საქართველოს უნივერსიტეტის I კორპუსი, 302 აუდიტორია.

Selection of students for participation in exchange program
Within the joint project of the University of Georgia and North Arctic/University of Tromso of Norway the short-term and long-term mobility on the Master's Program in Public Health (MPH) for 2018-2019 fall semester has been announced.
The participants of the exchange program will be selected among the students of Master Programs “Public Health and Health Policy” and “Healthcare Administration” of the University of Georgia. For the attention of the students who submitted their application according to the deadline, repeatedly notify you that the interviews and independent writing tests on public/global health topics will be conducted on April 2, at 18:30, Building I, Room 302, of the University of Georgia.