მიმდინარე წლის 19-20 მარტს საქართველოს უნივერსიტეტში ჩატარდება სემინარი "შესავალი გერმანული სისხლის სამართლის კერძო ნაწილში", რომელსაც წარუძღვებიან გერმანელი იურისტი მარიო შიუტცე (შესაბამისი თარგმანით) და ასოც. პროფ. ბაჩანა ჯიშკარიანი.
ორივე დღეს დასწრება სავალდებულოა. კურსის მსმენელები მიიღებენ შესაბამის სერტიფიკატებს. ადგილების რაოდენობა შეზღუდულია. მსურველებმა გამოაგზავნეთ თქვენი CV ტელეფონის მითითებით და მოკლე სამოტივაციო წერილი, თუ რატომ გსურთ აღნიშნულ კურსზე დასწრება, შემდეგ ელ.ფოსტაზე info@icl.ge.

„Introduction to the special part of German criminal law“
The course in "Introduction to the special part of German criminal law" will be presented by German lawyer Mario Schütze and Assoc. Prof. Bachana Jishkariani at the University of Georgia on 19th and 20th March.
Attendance on both days is compulsory. Participants will be provided with the certificates. Places are limited. Students, who are interested, please send your CV indicating the phone number and small motivational letter why you want to attend this course on the following e-mail info@icl.ge. The application deadline is March 16, Wednesday, at 12 pm.