საქართველოს უნივერსიტეტის ინოვაციების ცენტრი- UG Startup Factory ბიზნესისა და ადმინისტრაციულ მეცნიერებათა სკოლასთან ერთად მორიგ პრე-აქსელერაციის პროგრამას იწყებს.
პრე-აქსელერაციის პროგრამა საუკეთესო შეთავაზებაა მათთვის, ვისაც სურს საკუთარი იდეა აქციოს რეალობად, მოიძიოს თანამოაზრეები და განავითაროს სტარტაპ იდეა. Startup Factory-ის პროფესიონალი გუნდი მომავალ სტარტაპერებს საკუთარ გამოცდილებას სხვადასხვა მიმართულებით გაუზიარებს: ეფექტური კომუნიკაცია, ხელშესახები პროდუქტის განვითარება, იდეის გენერირება, ბიზნეს მოდელის განვითარება და ა.შ.
აღნიშნული პროექტის მიზანია სტუდენტებს გააცნოს სტარტაპ კულტურა, დაეხმაროს მათ იდეების რეალიზებაში და მოამზადოს ისინი UG Startup Factory-ს 2 თვიანი სააქსელერაციო პროგრამისთვის, სადაც სტუდენტებს დაფინანსების მიღების შესაძლებლობა ექნებათ.
პრე-აქსელერაციაზე რეგისტრაცია მხოლოდ საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვისაა ხელმისაწვდომი 16 სექტემბრიდან-25 სექტემბრის ჩათვლით. პროგრამაში მონაწილეობის მიღებას მხოლოდ შერჩეული კანდიდატები შეძლებენ.
რეგისტრაციისთვის გთხოვთ, გადახვიდეთ ბმულზე: https://rb.gy/kkzmlm
შეგახსენებთ, რომ საქართველოს უნივერსიტეტის ინოვაციების ცენტრი აქტიურად მუშაობს სტარტაპ კულტურის განვითარებაზე და ბიზნეს გარემოს გაჯანსაღებაზე.

UG Startup Factory in collaboration with the School of Business and Administrative Studies of UG will host a pre-acceleration program for the students of the University of Georgia.
Pre-acceleration program is the finest opportunity for motivated students to develop extraordinary ideas, meet like-minded individuals and build startup together. The qualified team of UG Startup Factory will share their valuable experience to participants in terms of communication, product development, idea validation, etc.
After completing the program, teams will be enrolled in a two-month acceleration program, where they can get the opportunity to receive funds for their future businesses.
The registration is open from the 16th of September through the 25th of September.
In order to register, please visit the link: https://rb.gy/kkzmlm
It's worth mentioning that the Innovation Center of the University of Georgia strives to raise the startup culture and refresh the current business environment.