EURPERA - ს ( ევროპის საერთაშორისო PR და კვლევითი ასოციაცია) და ICCO-ს ( საერთაშორისო PR საკონსულტაციო სააგენტოების გაერთიანება ) მიერ ორგანიზებულ საერთაშორისო კონკურსში "FUTUREPR", საქართველოს უნივერსიტეტის, სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის სტუდენტების გუნდმა საპრიზო, მეორე ადგილი დაიკავა.
გამარჯვებული გუნდის წევრი, სალომე თურმანიძე და ინდივიდუალური პროექტისათვის საუკეთესოდ აღიარებული, ინა ლიკლიკაძე, როგორც გამარჯვებულები - ICCO -ში საერთაშორისო სტაჟირებას გაივლიან, მათ საშუალება ექნებათ კარიერული ზრდა მსოფლიო მასშტაბის PR პროფესიონალების გუნდთან ერთად გაიარონ.
საქართველოს უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა სკოლა აქტიურად უწევს პედალირებას საერთაშორისო პროექტებში სტუდენტების ჩართულობას, რაც თავის მხრივ ზრდის შესაძლებობებს სტუდენტებისთვის - საერთაშორისო ასპარეზზე წარსდგნენ და მიიღონ პრაქტიკული გამოცდილება, სწავლების პროცესში.

In the international competition “FUTUREPR,” organized by EURPERA (European International PR and Research Association) and ICCO (International Communications Consultancy Organisation), the team of students from the School of Social Sciences at the University of Georgia won the second prize.
Salome Turmanidze, a member of the winning team, and Ina Liklikadze, who was recognized as the best for her individual project, will undergo an international internship at ICCO. They will have the opportunity to advance their careers and gain experience working alongside world-class PR professionals.
The School of Social Sciences at the University of Georgia actively supports student participation in international projects, which in turn expands opportunities for students to present themselves on the international stage and gain practical experience during their studies.