ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - ფსიქოლოგიისა და განათლების მეცნიერებათა ფაკულტეტი - მაგისტრი - 2018-09-24 - 2020-08-20
ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი - ბაკალავრი - 2022-01-09 - 2018-10-08
INOV5010-ლიდერობა მეწარმეობაში (  2023/2024; )
INOV5012-პიროვნული უნარები და თვისებები მეწარმეობისთვის (  2023/2024; )
PSYC1345-იურიდიული ფსიქოლოგია (  2023/2024; )
PSYC1435-გავლენის ფსიქოლოგია (  2022/2023; 2023/2024; )
PSYC7710-განწყობის ფსიქოლოგია II (  2025/2026; )
თორნიკე ჩიხლაძე
მოწვეული ლექტორი - უძღვება იურიდიული ფსიქოლოგიის კურსს.
თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ მინიჭებული აქვს მაგისტრის ხარისხი (MA) იურიდიულ ფსიქოლოგიაში. ამჟამად სწავლობს თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ფსიქოლოგიური ანთროპოლოგიის სადოქტორო პროგრამაზე.
აქვს სამუშაო გამოცდილება არასამთავრობო სექტორსა და იუსტიციის სასწავლო ცენტრში. ამჟამად არის მოწვეული ლექტორი თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში და საგანმანათლებლო ინოვაციების კვლევის სპეციალისტი სტარტაპ „GoandGrow“-ში.

Iv. Javakhishvili Tbilisi State University - Faculty of Psychology and Educational Sciences - Master - 2018-09-24 - 2020-08-20
Iv. Javakhishvili Tbilisi State University - Faculty of Social and Political Science - Bachelor - 2022-01-09 - 2018-10-08
INOV5010- (  2023/2024; )
INOV5012-Personal skills in entrepreneurship (  2023/2024; )
PSYC1345-Forensic Psychology (  2023/2024; )
PSYC1435-Psychology of Influence (  2022/2023; 2023/2024; )
PSYC7710-Psychology of Set II (  2025/2026; )
Tornike Chikhladze
Invited Lecturer of Forensic Psychology.
Has a Master's degree (MA) in Legal Psychology, from Tbilisi State University. He is currently a Ph.D. student at the Tbilisi State University.
He has work experience in the non-governmental sector, as well as at the Training Center of Justice. Currently, he is an invited lecturer at Tbilisi State University and an educational innovation research specialist at StartUp “GoandGrow”.