ასოციაციის წევრებთან ურთიერთობის სპეციალისტი - სტაჟირება
საქართველოს უნივერსიტეტის მეორე, მესამე კურსის სტუდენტებს, დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს, მაგისტრატურის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს აქვთ შესაძლებლობა განაცხადი გააკეთონ სტაჟირებაზე ასოციაციის წევრებთან ურთიერთობის სპეციალისტის პოზიციაზე ერთ-ერთ კომპანიაში.
·         ასოციაციის წევრებთან ურთიერთობის სტრატეგიის ჩამოყალიბებაში მონაწილეობა პასუხიმგებელ პირებთან ერთად;
·         ასოციაციის არსებულ და პოტენციურ წევრებთან აქტიური კომუნიკაციის წარმოება;
·         ასოციაციის არსებული და პოტენციური წევრების მოთხოვნების იდენტიფიცირება და მათ საჭიროებებზე მორგებული სამოქმედო გეგმის შემუშავება და აღსრულება;
·         ასოციაციის წევრებისგან უკუკავშირის მიღება, ანალიზი და მიღებული ინფორმაციის საფუძველზე პრობლემების იდენტიფიცირება და გადაჭრაზე ზრუნვა;
·         ივენთების ორგანიზებაში ჩართულობა საჭიროებების შესაბამისად;
·         რეპორტინგის წარმოება.
·         ბიზნესის ადმინისტრირების ან მასთან მონათესავე პროფესიის სტუდენტი ან კურსდამთავრებული;
·         სასურველია გაყივდების სფეროში მუშაობის გამოცდილება.
·         გამოსაცდელი ვადა - 3 თვე;
·         ანაზღაურება - განიხილება ინდივიდუალურად;
·         სამუშაოს ტიპი - სრული განაკვეთი, 10:00-19:00.
·         ინფორმაცია დამსაქმებელი კომპანიის შესახებ იხილეთ აქ.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ - ასოციაციის წევრებთან ურთიერთობის სპეციალისტი - სტაჟირება.

Association Member Relations Specialist – Intern
Junior and senior year students, MA students and graduates of the University of Georgia have an opportunity to apply for an internship as a specialist in relations with members of the association in one of the companies.
·         Participation in the formation of the strategy of relations with the members of the association together with the responsible persons;
·         Active communication with existing and potential members of the association;
·         Identifying the requirements of the existing and potential members of the association and develop and implement an action plan tailored to their needs;
·         Receive feedback from association members, analyzing and identifying problems based on the received information and taking care of solving them;