საქართველოს უნივერსიტეტის დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს, მაგისტრატურის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს აქვთ შესაძლებლობა განაცხადი გააკეთონ მაკეტის სპეციალისტის პოზიციაზე ერთ-ერთ კომპანიაში.
• მაკეტზე მუშაობისას ჩართული იქნები საპროექტო გუნდთან ერთად პროექტირების პროცესში, რაც დაგეხმარება კარგად გაიცნო პროექტი და მაქსიმალურად მოარგო მაკეტი არსებულ კონცეფციას.
• გაქვს არქიტექტურული განათლება ან გამოცდილება არქიტექტურის სფეროში;
• შეგიძლია წაიკითხო ნახაზები და მოხერხებულად აქციო 2D ნახაზები ფიზიკურ მაკეტებად;
• უპირატესობად ჩაითვლება არქიტექტურული პროგრამების ცოდნა.
• გაქვს სურვილი იყო განვითარებაზე და სიახლეებზე ორიენტირებული;
• ღია ხარ ახალი ტექნოლოგიების და მიდგომების გამოყენებისთვის მაკეტზე მუშაობისას;
• ხარ დეტალებზე ორიენტირებული და პერფექციონისტობასთან ძალიან ახლოს.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV და პორტფოლიო 2023  წლის 20 მარტის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ -  მაკეტის სპეციალისტი.

Junior and senior year students, MA students and graduates of the University of Georgia have an opportunity to apply for a mockup specialist position in one of the companies.
• While working on the mock-up, you will be involved in the design process with the design team, which will help you get to know the project well and adjust the mock-up to the existing concept as much as possible.
• You have an architectural education or experience in the field of architecture;
• You can read drawings and conveniently turn 2D drawings into physical models;
• Knowledge of architectural programs will be considered an advantage.
• You have a desire to be focused on development and innovations;
• You are open to using new technologies and approaches while working on the model;
• You are detail-oriented and very close to perfectionism.
Please, send your CV and portfolio via email to: career@ug.edu.ge  till March 20, 2023. In the Subject line please indicate – Mockup Specialist.