მენტალური არითმეტიკის მასწავლებლი
საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებს, დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს, მაგისტრატურის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს აქვთ შესაძლებლობა განაცხადი გააკეთონ მენტალური არითმეტიკის მასწავლებლის პოზიციაზე ერთ-ერთ კომპანიაში.
ძირითადი მენტალური არითმეტიკის პროგრამა UCMAS
• განკუთვნილია 4-14 წლის ბავშვებისთვის;
• აღიარებულია საერთაშორისო ლიდერი უნივერსიტეტების მიერ: ჰარვარდი, სტენფორდი, სან-დიეგო;
• სასწავლო პროგრამის ფარგლებში მოსწავლეები მონაწილეობას იღებენ საერთაშორისო ღონისძიებებში და გადაეცემათ საერთაშორისო აღიარების სერთიფიკატები და ჯილდოები;
• განსაკუთრებული სასწავლო მეთოდიკა ISO სერთიფიკატს ფლობს და ბავშვებში ავითარებს ისეთ კოგნიტურ უნარებს, როგორიცაა: მეხსიერება, სწრაფი ფიქრი, ანალიზის უნარი, კრიტიკული აზროვნება, თავდაჯერებულობა და აშ;
• თბილისის ლიდერი სკოლები პროგრამის აქტიური პარტნიორები არიან, მათ შორის: თანამედროვე განათლების აკადემია, ევროპული სკოლა, BGA, BIST, ბაქსვუდი, ახალი სკოლა, UG და აშ.
• პოზიციაზე  სრული ან ნახევარი განაკვეთი (სურვილისამებრ);
• სრულად დაფინანსებული თეორიული და პრაქტიკული ტრენინგი;
• ფრანგული ენა b1/b2 (სავალდებულო).
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV შემდეგ მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ - მენტალური არითმეტიკის მასწავლებლი.

Mental Arithmetic Teacher
Junior and senior year students, MA students and graduates of the University of Georgia have an opportunity to apply for a for the position of a teacher of mental arithmetic at one of the companies.
Main Mental Arithmetic Program UCMAS:
• Intended for children aged 4-14;
• Recognized by leading international universities: Harvard, Stanford, San Diego;
• Within the framework of the study program, students participate in international events and receive certificates and awards of international recognition;
• Special teaching method has ISO certificate and develops such cognitive skills in children as: memory, quick thinking, ability to analyze, critical thinking, self-confidence, etc.;
• Tbilisi's leading schools are active partners of the program, including: Academy of Modern Education, European School, BGA, BIST, Buckswood, New School, UG, etc.
• Full or half-time position (optional);
• fully funded theoretical and practical training;
• French language b1/b2 (mandatory).
Please, send your CV via email to: career@ug.edu.ge In the Subject line please indicate –Mental Arithmetic Teacher.