საქართველოს ბანკი აცხადებს ლიდერატორის რიგით მეშვიდე სტუდენტურ პროგრამას!
წელს ლიდერატორი საუკეთესო სტუდენტებისა და კურსდამთავრებულებისთვის მიღებას აცხადებს 13 პროგრამაზე, რაც ბანკის მასშტაბით 45 სხვადასხვა მიმართულებას აერთიანებს. მათ შორისაა: ინფორმაციული ტექნოლოგიები, რაოდენობრივი მოდელების ანალიტიკა, ბიზნესის ანალიტიკა და რეპორტინგი, ბიზნესის ეფექტურობა, მარკეტინგი, ციფრული არხების განვითარება, ადამიანური კაპიტალის მართვა, ფინანსური და საინვესტიციო ანალიზი, საბანკო სამართალი, საცალო, SME, კორპორაციული თუ პრემიალური საბანკო მომსახურება და საბროკერო საქმე.
ლიდერატორი თქვენი შესაძლებლობაა, იპოვოთ საკუთარ ინტერესებზე და სასწავლო გრაფიკზე მორგებული, ანაზღაურებადი სტუდენტური პროგრამა და მიიღოთ მრავალფეროვანი სამუშაო გამოცდილება.
ლიდერატორის პროგრამების შესახებ ინფორმაციის მიღება და განაცხადის გამოგზავნა შეგიძლიათ აქ - Leaderator.bog.ge
რეზიუმეს გამოგზავნის ბოლო ვადაა 5 თებერვალი.
ლიდერატორის შესახებ დეტალური ინფორმაციის მისაღებად გეპატიჟებით ონლაინ ვებინარზე, რომლის ფარგლებშიც, საქართველოს ბანკის მენეჯმენტის გუნდის წევრები და სტუდენტური პროგრამის კურსდამთავრებულები მოგიყვებიან ლიდერატორზე და გაგიზიარებენ თავიანთ რეკომენდაციებსა და გამოცდილებას.

Leader Program of the Bank of Georgia
This year, the leader announces admission for the best students and graduates to 13 programs, which unites 45 different directions across the bank. These include: information technology, quantitative modeling analytics, business analytics and reporting, business effectiveness, marketing, digital channel development, human capital management, financial and investment analysis, banking law, retail, SME, corporate or premium banking and brokerage.
Leader is your opportunity to find a paid student program tailored to your interests and study schedule, and to gain diverse work experience.
You can get information about Leaderator programs and send an application here - Leaderator.bog.ge
The deadline for sending resumes is February 5.
To get detailed information about the leader, we invite you to an online webinar, within the framework of which, members of the management team of the Bank of Georgia and graduates of the student program will tell you about the leader and share their recommendations and experiences.