საქართველოს უნივერსიტეტის დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებსა, მაგისტრანტებსა და კურსდამთავრებულებს აქვთ შესაძლებლობა განაცხადი გააკეთონ ერთ-ერთ კომპანიაში კვლევისა და განვითარების ჯგუფის სპეციალისტის პოზიციაზე.
· ახალი პროდუქტის კონცეფციის, სერვისის დიზაინისა და ფუნქციონალის ჩამოყალიბების, აგრეთვე პროექტის დაგეგმვის პროცესში აქტიური მონაწილეობა;
· პროექტის ფარგლებში დაკავშირებულ მხარეებთან კომუნიკაციის წარმოება და მათი საჭირო მასალებით უზრუნველყოფა;
· პროექტების შედეგების გეგმებთან შესაბამისობის მონიტორინგი და რეპორტინგი;
· შუალედური და საბოლოო პროდუქტის ბიზნეს დავალებასთან შესაბამისობის ტესტირება;
· პროექტის ფარგლებში მომხმარებლის ქცევისა და feedback ების ანალიზი, ადაპტირებული იუზერ სთორის მომზადება;
· საერთაშორისო და ლოკალურ ფინანსური ტექნოლოგიების ბაზრებზე, ახალი ტრენდებისა და ინოვაციური პროდუქტების კვლევა და ანალიტიკა.
· საოფისე პროგრამების ცოდნა;
· მსგავს პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება ჩაითვლება უპირატესობად;
· ფინანსური ტექნოლოგიების ბაზარზე სამუშაო გამოცდილება ჩაითვლება უპირატესობად.
უნარები:
· კომუნიკაციის და მოლაპარაკებების წარმოების უნარი;
· ორგანიზებულობა;
· როგორც გუნდურად, ასევე დამოუკიდებლად მუშაობის უნარი;
· ძლიერი პიროვნული თვისებები;
· ანალიტიკური აზროვნების უნარი.
ინფორმაცია კომპანიის შესახებ იხილეთ აქ.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV 2021 წლის 5 თებერვლის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ - კვლევისა და განვითარების ჯგუფის სპეციალისტი.
დამატებითი ინფორმაციისათვის გთხოვთ, მოგვმართოთ დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრში. აქვე ხელმისაწვდომია პროფესიონალური კონსულტაცია იმისათვის, რომ წარმატებით წარსდგეთ დამსაქმებლის წინაშე. საკონტაქტო ინფორმაცია: მისამართი: IV კორპუსი, ოთახი 111. career@ug.edu.ge ტელ: 255-22-22(*388).

Research and Development Team Specialist
Senior year students, MA students of the University of Georgia have an opportunity to apply for a research and development team specialist at one of the companies.
·         Active participation in the process of developing a new product concept, service design and functionality, as well as project planning;
·         Communicate with related parties within the project and provide them with the necessary materials;
·         Monitor and report compliance of project results with plans;
·         Test the compliance of the intermediate and final product with the business assignment;
·         Analyse user behavior and feedback within the project, preparation of an adapted user story;
·         Research and analyse of new trends and innovative products in international and local financial technology markets.
·         Work experience in a similar position would be an advantage;
·         Work experience in the financial technology market will be considered  as an advantage.
·         Ability to communicate and negotiate;
·         Organization;
·         Ability to work both in a team and independently;
·         Strong personal characteristics;
·         Analytical thinking skills.
Please, send your CV via email to: career@ug.edu.ge  till February 5, 2021. In the Subject line please indicate – Research and Development Team Specialist.