ჩასქროლე

აღმოაჩინე მეტი

International students

Representatives/Agents

Representatives/ Agents


This list is partial and regularly changing. For updated inquiries you are kindly asked to send email to the following managers and ask for information.

Bahman Moghimi (International students Recruiting Manager) B.Moghimi@ug.edu.ge

Giorgi Imedashvili (Head of the office of international Relations) G.Imedashvili@ug.edu.ge

No.

Name/ Company

Phone/ Mobile

Email

1

Adebayo Bolatito Adamson

+995555948516

Adebayo.bolatito@ug.edu.ge

2

Aderibigbe Opeyemi Lateef

+995555133095

aderibigbe.opeyemi@ug.edu.ge

3

Anna Rogovskaya

+919971188097

2512525@gmail.com

4

Blessing Oghale Ukwebru

+995599807903

Blessing@ug.edu.ge

5

Dr. Sari Daher

+972507122065

Sari_g@hotmail.co.il

6

Folabi Solomons

+995599650596

Folabi.solomons@yahoo.com

7

Henry Odinaka Onyemsechi

+995571174444

ug@admissionoffice.ge

8

John Dastouri

+995555599971

J.Dastouri@ug.edu.ge

9

Ozjan Elma (Jan) - Renaissance Co.

+995593122135

Jani.elma@ug.edu.ge

10

Parul Sharma

+919650941075

admission@studysevenseas.com

11

Rusudan Nanave

+995577540444

Rusudann@gmail.com

12

Sandeep Kumar Mishra

+918081091188

Tes.mbbs@gmail.com

13

Sina Zanjirchi

+995597159973

S.zanjirchi@ug.edu.ge

14

Tella Idowu Adegbite (Max)

+995571916060

tehlamaxwell@ug.edu.ge

15

Yousif Majeed Hameed

+995579886609

Enroll@Orientcities.com

16

Zaza Gonashvili

+995599888818

Zazagonashvili88@gmail.com

17

Vsource Educational Services

+919988112999

vsource2021@gmail.com







ჩვენი სოციალური ქსელი
UG
კონტაქტი
მისამართი: 77ა, მ. კოსტავას ქუჩა, თბილისი, 0171, საქართველო ტელ: 2 55 22 22; info@ug.edu.ge, ug@ug.edu.ge
სასარგებლო ბმულები
იყავი ინფორმირებული
იყავი მუდამ კავშირზე და მიიღე უახლესი ინფორმაცია
გაწევრიანდი
ყველა უფლება დაცულია © 2018, საქართველოს უნივერსიტეტი

იყავი ინფორმირებული
იყავი მუდამ კავშირზე და მიიღე უახლესი ინფორმაცია
გაწევრიანდი
ჩვენი სოციალური ქსელი
UG
კონტაქტი
მისამართი: 77ა, მ. კოსტავას ქუჩა, თბილისი, 0171, საქართველო ტელ: 2 55 22 22; info@ug.edu.ge, ug@ug.edu.ge
სასარგებლო ბმულები
ყველა უფლება დაცულია © 2018, საქართველოს უნივერსიტეტი