საქართველოს უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და საერთაშორისო სტუდენტების სამსახური აცხადებს მიღებას ინდივიდუალურ გაცვლით პროგრამაზე საქართველოს უნივერსიტეტის მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების სკოლის სტუდენტებისთვის ლინეს უნივერსიტეტში, შვედეთში.
პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტები ისწავლიან ლინეს უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში, (გაზაფხულის სემესტრი) 2024-2025 აკადემიური წლის განმავლობაში.
*აპლიკაციის შემოტანა არ შეუძლიათ · საბაკალავრო პროგრამის პირველი სემესტრის სტუდენტებს; · იმ სტუდენტებს, რომლებიც არ მიეკუთვნებიან მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების სკოლას; · იმ სტუდენტებს, რომელთათვისაც 2024-2025 აკადემიური წლის გაზფხულის სემესტრი წარმოადგენს საბაკალავრო ან სამაგისტრო პროგრამის სწავლების ბოლო, დამამთავრებელ სემესტრს; · სტუდენტებს, რომლებსაც აპლიკაციის გამოგზავნის მომენტში არ აქვთ საქართველოს უნივერსიტეტში აქტიური სტუდენტის სტატუსი.

Call for applications Mobility Direct exchange program at the Linnaeus University (Sweden)Students will study one semester at the Linnaeus University (Spring Semester - 2024-2025 academic year) See the webpage of the university - https://lnu.se/en/
The exchange program does not include: · Travel and Visa costs · Daily expenses and accommodation costs
*The following students can not apply: · Bachelor’s students currently studying on their 1st semester; · Students of other schools, other than the School of Science and Technology; · Bachelor’s or Master’s students for whom the Spring semester of the 2024-25 academic year will be the last semester of their studies; · Students whose student statuses are not active at the time of the application.
The Linnaeus University offers the following courses in the Spring semester: https://lnu.se/en/education/exchange-studies/courses-and-programmes-for-exchange-students/