პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტები ისწავლიან ტომას ბატას უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში (გაზაფხულის სემესტრი - 2023-2024 აკადემიური წელი)
*აპლიკაცის შემოტანა არ შეუძლიათ : · საბაკალავრო პროგრამის პირველი სემესტრის სტუდენტებს; · იმ სტუდენტებს, რომელთათვისაც 2023-2024 აკადემიური წლის გაზაფხულის სემესტრი წარმოადგენს საბაკალავრო ან სამაგისტრო პროგრამის სწავლების ბოლო, დამამთავრებელ სემესტრს; · სტუდენტებს, რომლებსაც აპლიკაციის გამოგზავნის მომენტში არ აქვთ საქართველოს უნივერსიტეტში აქტიური სტუდენტის სტატუსი.
ტომას ბატას უნივერსიტეტის მიერ გაზაფხულის სემესტრისთვის შემოთავაზებული ინგლისურენოვანი პროგრამების და საგნების ჩამონათვალი იხილეთ აქ*- https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/courses/

We are pleased to announce the call for applications for Mobility Direct exchange program at the Tomas Bata University, Czech Republic.Selected students will study one semester at the Tomas Bata University (Spring Semester - 2023-2024 academic year) See the webpage of the university - https://www.utb.cz/en/
Tomas Bata University offers the following courses for the Spring semester in the English language*: https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/courses/