| საქართველოს უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და საერთაშორისო სტუდენტების სამსახური აცხადებს მიღებას Erasmus+ Key Action 171 გაცვლით პროგრამაზე WSB მერიტოს უნივერსიტეტში, პოლონეთში.
იხილეთ უნივერსიტეტის ვებ-გვერდი - https://www.merito.pl/poznan/
პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტები ისწავლიან WSB მერიტოს უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში (გაზაფხულის სემესტრი - 2023-2024 აკადემიური წელი)
ერაზმუს+ პროგრამის ფარგლებში სტუდენტი მიიღებს გრანტს 4360 ევროს ოდენობით.
ერაზმუს+ პროგრამა ამასთანავე მოიცავს სწავლის საფასურის დაფინანსებას.
გაცვლით პროგრამაზე აპლიკაციის შემოტანა შეუძლიათ მხოლოდ მენეჯმენტისა და კომპიუტერული მეცნიერებების პროგრამის, საბაკალავრო საფეხურის სტუდენტებს.
ადგილების რაოდენობა: 1
| WSB მერიტოს უნვიერსიტეტის მიერ 2023-2024 აკადემიური წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის შემოთავაზებული ინგლისურენოვანი საგნების ჩამონათვალი იხილეთ აქ - https://www.merito.pl/english/poznan/our-offer/bachelors-degree/programs?education_level=bachelor%27s&study_form=full-time&professor_language=english&education_level=engineer%27s *
*სტუდენტებს შეუძლიათ მხოლოდ 2024 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის შემოთავაზებული საგნების არჩევა
| WSB მერიტოს უნივერსიტეტის სტუდენტებს შეუძლიათ ისარგებლონ უნივერსიტეტის საერთო სტუდენტური საცხოვრებლებით: https://www.merito.pl/english/poznan/admissions/accommodation
სტუდენტებს ეძლევათ საშუალება ისწავლონ WSB მერიტოს უნივერსიტეტში ინგლისურ ენაზე. სტუდენტმა უნდა წარმოადგინოს ინგლისური ენის CEFR B2 დონის ეკვივალენტი საერთაშორისოდ აღიარებული სერტიფიკატი. სერტიფიკატის წარმოდგენა სავალდებულო არ არის მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუკი სტუდენტს საქართველოს უნვიერსიტეტში დასრულებული აქვს ინგლისური ენის B2/2 დონე აპლიკაციის შემოტანის მომენტში.
სტუდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემდეგი საბუთები ინგლისურ ენაზე: · აპლიკაციის ფორმა - https://bit.ly/3Aa7K7w · სამოტივაციო წერილი · CV (Europass ფორმატი - https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv) · მიმართვის წერილი შესაბამისი სკოლიდან (გთხოვთ, მიმართეთ შესაბამისი სკოლის ასისტენტს) · ინგლისური ენის B2 დონის დამადასტურებელი სერტიფიკატი - TOEFL, IELTS ან სხვა საერთაშორისოდ აღიარებული სერტიფიკატი (თუკი სტუდენტს დასრულებული აქვს B2/2 დონე საქართველოს უნივერსიტეტში ან წარმატებით გაივლის გაცვლითი პროგრამისთვის დანიშნულ ინგლისურის ტესტირებას, სერტიფიკატის წარმოდგენა არაა საჭირო) · პირადობის დამადასტურებელი მოწმობა/პასპორტი (ელ.ვერსია)

Call for applications for Erasmus+ Key Action 171 exchange program at the WSB Merito University in Poznan, Poland.Students have an opportunity to study one semester at the WSB Merito University (Spring Semester - 2023-2024 academic year). See the webpage of the university - https://www.merito.pl/poznan/
Erasmus+ program provides grant of the total amount of 4360 Euros.
Erasmus+ program also includes the funding of study fees.
Only the Bachelor degree students of Managment and Computer Science programs are eligible to apply for this exchange program.
Number of students : 1
To see the courses offered by the WSB Merito University for the Spring 2023-2024 semester please visit the following page - https://www.merito.pl/english/poznan/our-offer/bachelors-degree/programs?education_level=bachelor%27s&study_form=full-time&professor_language=english&education_level=engineer%27s
Students of the WSB Merito University can check out the housing opportunities provided by them on the following webpage: https://www.merito.pl/english/poznan/admissions/accommodation
The students must submit the following documents: · Application Form https://bit.ly/3Aa7K7w · Motivation Letter · CV (Europass format - https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv ) · Reference letter from the appropriate School of UG (Please address the assistant of your school) · English language proficiency certificate* (CEFR B2 level valid at the time of applying) · Passport copy