ინდივიდუალური გაცვლითი პროგრამა საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის ჩეხეთში
საქართველოს უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და საერთაშორისო სტუდენტების სამსახური აცხადებს ინდივიდუალურ გაცვლით პროგრამას ბაკალავრიატის და მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისათვის ჩეხეთში, ტომას ბატას უნივერსიტეტში.
პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტები ისწავლიან ტომას ბატას უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში (შემოდგომის სემესტრი - 2020-2021 აკადემიური წელი)
ტომას ბატას უნვიერსიტეტში არსებული ფაკულტეტებისა და საგნების ჩამონათვალი იხილეთ აქ: https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/courses/
ტომას ბატას უნივერსიტეტის სტუდენტებს შეუძლიათ ისარგებლონ უნივერსიტეტის საერთო საცხოვრებლით. მეტი ინფორმაციისთვის გადადით ბმულზე: https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/practical-information/accommodation/
სტუდენტებს ეძლევათ საშუალება ისწავლონ ტომას ბატას უნივერსიტეტში ინგლისურ ენაზე. სტუდენტმა უნდა წარმოადგინოს ენის დამადასტურებელი სერტიფიკატი იმ შემთხვევაში, თუ საქართველოს უნივერსიტეტში არ აქვს დასრულებული ინგლისურის B2/2 დონე. სერტიფიკატის არ ქონის შემთხვევაში სტუდენტმა უნდა გაიაროს ინგლისური ენის ონლაინ გამოცდა.
სტუდენტმა საბუთები უნდა წარმოადგინოს ელექტრონული სახით 26  აპრილის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე:  exchange@ug.edu.ge

Call for applications for Mobility Direct exchange program at Tomas Bata University (Czech Republic)
BA and MA students will study one semester at Tomas Bata University (Fall Semester - 2020-2021 academic year)
See the available faculties and courses at Tomas Bata University here: https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/courses/
Students of the Tomas Bata University have the opportunity to use the accommodation of the university. More information regarding the accommodation can be found here: https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/practical-information/accommodation/
The student must submit the documents before 27th of April on the following email address:  exchange@ug.edu.ge