საქართველოს უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და საერთაშორისო სტუდენტების სამსახური აცხადებს ინდივიდუალურ გაცვლით პროგრამას ინფორმატიკის, ინჟინერიისა და მათემატიკის სკოლის ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისათვის პორტუგალიაში, ბრაგანცას უნივერსიტეტში. იხილეთ საგნების ჩამონათვალი : http://portal3.ipb.pt/index.php/en/guiaects/course-units-in-english პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტები ისწავლიან ბრაგანცას უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში (შემოდგომის სემესტრი - 2019-2020 აკადემიური წელი) გაცვლითი პროგრამა არ მოიცავს : § მგზავრობისა და ვიზის ხარჯებს § საცხოვრებლისა თუ სხვა ყველდღიურ ხარჯებს § მაღალი აკადემიური მოსწრების შემთხვევაში სრულად დაფინანსდება საცხოვრებელი.
იხილეთ უნივერსიტეტის ვებ-გვერდი - http://portal3.ipb.pt/index.php/en/prospective-students/home |
· სააპლიკაციო ფორმა (გთხოვთ დააჭიროთ ღილაკს ხელი) · სამოტივაციო წერილი · CV (EUROPASS format) · სარეკომენდაციო წერილი · პირადობის დამადასტურებელი მოწმობა/პასპორტი (ელ.ვერსია)

BA and MA students of the school of IT, Engineering and Mathematics will study one semester in Polytechnic Institute of Bragança (Fall Semester - 2019-2020 academic year)
· Fully funded 1 semester · In case of high GPA, fully funded accommodation fee. · Travel and Visa costs not included · Daily expenses and accommodation not included See the web-page of the university - http://portal3.ipb.pt/index.php/en/prospective-students/home
Submit the following documents to the International Relations and International Students Office at UG (all documents must be sent in English): exchange@ug.edu.ge * English language level should be B2/2. If a student does not provide any language certificate, he/she may be tested in English Language * Applicant must be a student of UG. Please note that student cannot realize the mobility on the last semester at UG. |
Deadline – April 9th , 2019 Send the filled out documents to the following e-mail: exchange@ug.edu.ge |