| საქართველოს უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და საერთაშორისო სტუდენტების სამსახური აცხადებს მიღებას Erasmus+ Key Action 171 გაცვლით პროგრამაზე საქართველოს უნივერსიტეტის მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების სკოლის სტუდენტებისთვის ლინეს უნივერსიტეტში, შვედეთში.
პროგრამის ფარგლებში შერჩეული სტუდენტები ისწავლიან ლინეს უნივერსიტეტში 1 სემესტრის განმავლობაში, შემოდგომის სემესტრში - 2024-2025 აკადემიური წლის განმავლობაში.
*აპლიკაციის შემოტანა არ შეუძლიათ · საბაკალავრო პროგრამის პირველი სემესტრის სტუდენტებს; · იმ სტუდენტებს, რომლებიც არ მიეკუთვნებიან მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების სკოლას; · იმ სტუდენტებს, რომელთათვისაც 2024-2025 აკადემიური წლის შემოდგომის სემესტრი წარმოადგენს საბაკალავრო ან სამაგისტრო პროგრამის სწავლების ბოლო, დამამთავრებელ სემესტრს; · სტუდენტებს, რომლებსაც აპლიკაციის გამოგზავნის მომენტში არ აქვთ საქართველოს უნივერსიტეტში აქტიური სტუდენტის სტატუსი.

Call for applications Erasmus+ Key Action 171 exchange program at the Linnaeus University (Sweden)Students will study one semester at the Linnaeus University (Fall Semester - 2024-2025 academic year) See the webpage of the university - https://lnu.se/en/
*The following students can not apply: · Bachelor’s students currently studying on their 1st semester; · Students of other schools, besides the School of Science and Technology; · Bachelor’s or Master’s students for whom the Fall semester of the 2024-25 academic year will be the last semester of their studies; · Students whose student statuses are not active at the time of the application.
The Linnaeus University offers the following courses in the Fall: https://lnu.se/en/education/exchange-studies/courses-and-programmes-for-exchange-students/?semester=Autumn+2024&teachinglanguage=English