უნივერსიტეტში არსებობს სხვადასხვა საკომუნიკაციო საშუალება, საიდანაც სტუდენტს შეუძლია მიიღოს მისთვის სასურველი და აუცილებელი ინფორმაცია.
საკომუნიკაციო საშუალებები:
- სტუდენტური ელექტრონული სისტემა- my.ug.edu.ge, სადაც თქვენ სისტემატიურად მიიღებთ ინფორმაციას თქვენთვის აქტუალურ საკითხთან დაკავშირებით მესიჯის სახით: სკოლის დირექტორისგან, სასწავლო ოფისისგან, საფინანსო სამსახურისგან და ა.შ.
- ოფიციალურ ვებ-გვერდი- ug.edu.ge - ზე გაეცნობით უნივერსიტეტში მიმდინარე მოვლენებს, სამომავლო ღონისძიებებს, ვაკანსიებს და ა.შ. ვებ-გვერდი საშუალებას გაძლევთ, ფლობდეთ სრულფასოვან ინფორმაციას საუნივერსიტეტო ცხოვრების შესახებ;
- სტუდენტებისთვის სამუშაო საათებში (10:00-19:00) ხელმისაწვდომია Online Chat, სადაც ლაივ რეჟიმში შესაძლებელია ნებისმიერ კითხვაზე პასუხის მღება.
- იგივე დანიშნულებით შეგიძლიათ ისარგებლოთ ქოლ ცენტრის სერვისით, ნომერზე 2 55 22 22
- თვალი გვადევნეთ სოციალური ქსელების მეშვეობით:
Facebook (www.facebook.com/ug.edu.ge/)
Instagram (www.instagram.com/ug.edu.ge/)
Youtube (www.youtube.com/user/wwwugeduge)
- IV კორპუსის პირველ სართულზე თქვენთვის ხელმისაწვდომია Front Desk Service, სადაც შესაბამისი სამსახურების წარმომადგენლები პირადად გაგიწევენ დახმარებას;
- გარდა ამისა, საქართველოს უნივერსიტეტის ყველა სართულზე გამოფენილია საინფორმაციო დაფები, სადაც განთავსებულია ინფორმაცია, დაგეგმილი აკადემიური თუ სტუდენტური ღონისძიებების შესახებ.
გთხოვთ, თვალი გვადევნოთ აღნიშნული საკომუნიკაციო არხების მეშვეობით. წინააღმდეგ შემთხვევაში უნივერსიტეტი იხსნის პასუხისმგებლობას თქვენ ინფორმირებულობასთან დაკავშირებით.

In the university, there are various means of communication from which the student can get the information he wants and needs.
Communication tools:
- Student electronic system - my.ug.edu.ge, where you will systematically receive information regarding your current issue in the form of a message: from the school director, training office, financial service, etc.
- On the official website - ug.edu.ge - you will learn about the current events at the university, future events, vacancies, etc. The website allows you to have complete information about university life;
- Online Chat is available for students during working hours (10:00m-07:00p.m), where any question can be answered live.
- For the same purpose, you can use the call center service at the number 2 55 22 22
Follow us through social networks:
- Facebook (www.facebook.com/ug.edu.ge/)
- Instagram (www.instagram.com/ug.edu.ge/)
- Youtube (www.youtube.com/user/wwwugeduge)
- The Front Desk Service is available for you on the first floor of the IV building, where representatives of relevant services will personally assist you;
- In addition, information boards are displayed on all floors of the University of Georgia, where information about planned academic and student events is posted.
Please follow us through the mentioned communication channels. Otherwise, the University will not be responsible for informing you.